Складові бютилайн

Зародки пшениці

Проаналізувавши численні публікації й діставши коментарі вчених-дієтологів, доходиш висновку, що це справді ефективні природні радіопротекторні засоби. Тривалий час зародки пшениці та олію з них досліджували у Науковому центрі радіаційної медицини, в Інституті експериментальної радіології АМНУ та інших наукових закладах. І які ж результати? А вони більш ніж втішні. Скажімо, зародки пшениці підвищують вміст білка у крові, сприяють нормалізації роботи печінки, активізації обмінних процесів в організмі, поліпшують реологічні властивості крові, нормалізують функції щитоподібної і підшлункової залоз.

Хоч би що там говорили, а численні наукові дослідження доводять, що ми живемо за вкрай несприятливого впливу хронічної дії малих доз опромінення (радіації). На думку вітчизняних вчених, приміром, доктора медичних наук Андрія Сердюка, незважаючи на плинність часу після чорнобильської аварії, клінічно незаперечними є як наслідки первинного радіаційного ураження, так і дія тих факторів, вплив яких ще відчуватиметься впродовж наступних десятиліть. Це означає тільки одне – потрібно шукати речовини, які захищали б організм від віддалених наслідків радіації – ізотопів цезію, стронцію, вуглецю, америцію, плутонію. Науковці нашої країни вже переконалися, що використання радіозахисних сполук хімічного походження в еферентній (очисній) терапії не дає бажаного результату. Зокрема через токсичну дію цих речовин, здатність акумулюватися в організмі та спричиняти негативну побічну дію. Отож, пошук активних захисників організму почали вести у царині природних радіопротекторних продуктів.
Про цілющі властивості олій із зародків пшениці першими повідомили вчені середньовіччя Амірдовлату Асасіаци та Беруні. Їхній досвід сприяв збереженню інтересу до злакових як джерела біологічно активних речовин. Понад 15 років проводять експериментальні і клінічні дослідження щодо ефективності зародків пшениці, рослинної клітковини, спіруліни, фіточаю, сиропу шипшини з календулою, кропивою, еламіном і чорноплідною горобиною українські вчені. Зокрема вчений-фармаколог Л. Москаленко доводить, чому пшеничний зародок – це адаптоген нового покоління, ефективний імуномодулятор та радіопротектор. Докладно вивчивши вітамінний, амінокислотний та мікроелементний склад зародків злакових культур, вона запропонувала унікальну технологію для створення лікувально-профілактичних засобів – нутрицевтиків.

Отже, пшеничний зародок – це найцінніший природний концентрат унікальних поживних речовин, до складу якого входить 40 відсотків білків, 12 відсотків жирів, 48 відсотків вуглеводів та інші біологічно активні речовини. Енергетична цінність 100 г продукту – близько 400 Ккал. У пшеничному зародку втричі більше протеїну (32%) і в сім разів – жиру (13%), ніж у зерні. Білок зародка наближається до білка тваринного походження. А це дає змогу використовувати його в дієтах хворих на цукровий діабет.
Склад білка зародка пшениці – надзвичайний. Він містить незамінні амінокислоти в кількості понад 30% до загального вмісту білка – це лізин, лейцин, треонін, валін тощо. Як відомо, енергетичною базою для живих клітин є фітогормони. Їх також достатньо у зародку, і вони сприяють виробленню в організмі так званих Т-хелперів і Т-кілерів, які запобігають токсичному й онкологічному ураженню клітин організму.

Вітамінний склад зародків пшениці унікальний: 12 найменувань! І серед них токофероли (сім модифікацій) – вітамін Е, тіамін – В1, провітамін А – каротин, ніацин – В3, рибофлавін – вітамін В2, пантотенова кислота – вітамін В5, фолієва кислота, лінолева та арахідонова кислоти – вітамін Р.

У зародках пшениці міститься 21 макро- та мікроелемент, серед яких – фосфор, кальцій, магній, калій, залізо, натрій, йод, селен. Завдяки такому багатству зародки пшениці стали незамінним компонентом харчування космонавтів, спортсменів, хворих. Отримана із зародків пшениці олія має також унікальний склад.

Насіння льону

 Насіння льону є лідером на вміст Lignans завод гормон подібні речовини, які володіють потужними  антиоксидантними властивістями, запобігають розвитку раку, має антибактеріальні та антивірусні властивості; -Застосування льон має позитивний вплив на серцево-судинну систему і запобігає утворенню тромбів, вирівнює серцевого ритму, нормалізує високий  кров'яний тиск; Льон покращує функціонування мозку, зору, підвищує імунітет; Лляне насіння є незамінним продукт для шкіри і волосся краси;

-Вітаміну А, що міститься в насінні  льону вважається основним компонентом молодості і краси,  вітамін забезпечує здоровий стан  нервової системи, створює заспокійливий ефект і допомагає подолати депресії; -Len активно використовують для схуднення та детоксикації тіла; -Льон стабілізує вміст цукру в крові, допомагає при запорах, та отруєннях, сповільнює усмоктування токсинів і нормалізує роботу печінки, споживання льону підвищує стійкість до вірусів і бактерій, зміцнює імунну систему, знижує рівень холестерину; -Відвар льон має проти паразитарний ефект: perniciously  впливає на гельмінти, віруси  гепатиту, грибків;

Насіння розторопші

-Один з найкращих засобів при хворій печінці. Відновлює клітинну мембрану захищає від токсинів і допомагає відновити печінку навіть при  пошкодженні  алкоголем. Молоко насіння розторопші-це профілактика передчасного старіння, сприяння  втраті ваги і нормалізації травлення. Насіння  слід вжити з настоєм, відваром і олією з розторопші. Подрібнене насіння багате  цинком, кальцієм, селеном, магнієм, йодом, калієм, вітамінами, В, D, Е, К, Ф. Знижує рівень цукру в крові і допомагає при жіночих гінекологічних захворюваннях. Насіння розторопші містить майже 30% олії. Завдяки цьому Расторопша є антиоксидантами, який може вилікувати Цироз печінки, Гепатит, гострі та хронічні форми; -Насіння розторопші допомагає долати твердіння тілі через тривале застосування lekarstvenny...

Насіння амаранту

Насіння амаранту  омолоджує клітини, а також перешкоджає росту і поширенню Злоякісних новоутвореннь; -Амарант рекомендується  при атеросклерозі і ішемічній  хворобі серця. Амарант знижує рівень холестерину, покращує стан коронарних артерій, допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань; -Значно зміцнює імунну систему, допомагає вивести токсини, радіонукліди і метали важких  солей з організму; -Амарант успішно використовується в лікуванні запальних процесів, сечостатевої системи, геморой, анемії, Бері-бері, пробою, цукровий діабет, ожиріння, неврози, різних шкірних захворювань і опіків, стоматиту, пародонтиту, виразки шлунка та дванадцятипалої, атеросклероз.

Спіруліна

Спіруліна є синьо- зелені водорості, чудо природи. Вона містить абсолютно всі поживниі речовини для нашого організму (їх понад 100).  Клітини спіруліна мають можливість поглинати енергію від сонця у формі комплексних органічних сполук з вуглекислим газом  і водою. В процесі фотосинтезу клітини виробляють  глюкозу, білки, насичені  жирні кислоти і вітаміни, які мають  збалансовані структури.  Спіруліна відновлює мікрофлору кишечнику, нормалізує обмін речовин, очищує організм, покращує стан шкіри, волосся і нігтів, уповільнює процес старіння, спіруліна активно допомагає видаляти важкі  метали  та інші токсини.

Пектин яблочний використовується:

1.       Для нормалізації ваги тіла та профілактики ожиріння, для профілактики закрепів, геморою, тріщин анусу, варикозного розширення вен в нижніх кінцівках.

2.      Для профілактики недоброякісних новоутворень товстого кишківника, простати, молочних залоз та інших новоутворень.

3.      Для профілактики  хвороб шлунка та  дванадцятипалої  кишки, невротичної  диспепсії, метеоризмі.

4.      Для лікування дизбактеріозу

5.      Для профілактики захворювань серцево-сосудинної системы (атеросклероз, інфаркт міокарду, інсульт, гипертонічна хвороба)

6.      Для профілактики та лікування холециститута жовчокам»яної хвороби

7.      Для профілактики цукрового диабету

 
Кокосове борошно

Кокосове борошно має ті ж поживні речовини і кокосові горіхи. Там є багато вітаміну Д, Е, С, Група В, солі калію і магнію. Органіка цього борошна містить більше клітковини і білка.. Кокосове борошно покращує обмін речовин, стимулює травлення, сприятливо впливає на шкіру , зменшує ризик судинних оклюзій.